Близько 1, 4 млн. дітей та дорослих наразі перебувають у статусі вимушених переселенців зі Сходу та потребують нашої допомоги та небайдужого ставлення. Незабаром  у школярів почнеться навчальний рік. Хто допоможе їм зібратися до школи?
Ось чому вже зараз Благодійний Фонд «Лайф Дженерейшн» почав збір речей:  одягу, взуття, канцтоварів, речей першої необхідності  для осіб, переміщених із зони бойових дій.
Приємно зазначити, що на наш заклик про допомогу миттю відгукнулися як наші постійні меценати, так і нові знайомі-фейсбуківці, а також волонтери, які знаходять тих, кому наша допомога найбільш потрібна.
Окремо хочеться відзначити нашого благодійника пана Романа зі Львова,  який мешкає хоч і далеко, проте ніколи не забуває допомагати дітям-сиротам та переселенцям по усій Україні. Щомісяця він  передає через фонд «Лайф Дженерейшн» одяг та іграшки для малюків із дитячих будинків. За час роботи нашого фонду він став для нас справжнім Другом. Наш Благодійний Фонд дуже цінує пана Романа не тільки за допомогу, а і за постійність і висловлює йому велику вдячність.
Також, хочемо подякувати усім волонтерам, які співпрацюють з нами щодня і допомагають вирішувати проблеми переміщених осіб. Вони завжди володіють останньою інформацією і доповідають: хто і де знаходиться, скільки серед переселенців дітей, якого вони віку, які в них нагальні потреби, які у них розміри одягу та взуття. Адже, допомогу «Лайф Дженерейшн» завжди надає не просто адресно, а конкретні діти або дорослі отримують саме ті  речі, які їм потрібні.
На фото – чарівна жінка, волонтер «Лайф Дженерейшн» — пані Люба. Наша Люба, як промінчик сонця, завжди усміхнена та лагідна, уважна до проблем кожного, щодня молиться, щоб війна скінчилася і все було добре! А поки триває збройний конфлікт на Сході – Люба допомагає переселенцям, які тимчасово мешкають у її рідному селі Устимівка Васильківського району Київської області.
А на черзі у нас передача речей для дітей та підлітків вимушених переселенців, які перебувають в одному із реабілітаційних центрів Київської області.
Благодійний Фонд «Лайф Дженерейшн» ще раз дякує усім, хто не залишився осторонь, за кожну принесену річ, пару взуття, іграшку, дитячу книжку та зошит!
На цьому наша допомога не закінчується! Ми не припиняємо збирати теплий одяг, взуття, ковдри, іграшки, канцтовари  та речі першої необхідності для осіб, переміщених із зони бойових дій.
Нагадуємо, що передати допомогу для дітей та дорослих зі Сходу можна через наш Благодійний Фонд. Ми знаходимося на вул. Інститутській 22/7, оф.12, м. Київ, тел. 253 99 18.
Завжди раді новим та старим друзям! Разом ми зможемо те. Що поодинці кожному з нас не під силу!
P.S. Також, не слід забувати, що за будь-яких обставин дітки-переселенці потребують не тільки одяг і канцтовари, але й нашої уваги: різноманітні освітні екскурсії, майстер-класи, походи в театри! У кого є можливість приділити свою особисту увагу діткам – зробити фото-сессію, провести урок малювання, шиття, ліпки тощо для дітей із дитячих будинків або дітей вимушених переселенців – ласкаво-просимо!